Twój najlepszy przyjaciel powiedział ci, że jest zrozpaczony, ponieważ odkąd nie może już ćwiczyć na siłowni, stracił swój niewielki kaloryferek, który zaczął formować się na jego brzuchu i bardzo mu tego brakuje! Rozumiejąc jego stan umysłu, poradziłeś mu, aby zrobił kilka zestawów ćwiczeń na brzuszki w domu; niestety dowiedziałeś się, że z powodu pewnych problemów Twój przyjaciel może ćwiczyć tylko za pomocą pewnych narzędzi, a nie samego ciała, w przeciwnym razie nadwyręża kark i ma problemy z plecami.

Nie martw się! Natychmiast pokazuję Ci idealny prezent dla niego, który z łatwością może rozwiązać problem, umożliwiając mu bezpieczny trening w domu za pomocą narzędzia.

Oto Abdo Ergo, idealne małe narzędzie dla tych, którzy chcą trenować swoje mięśnie brzucha bez nadmiernego obciążania swoich karków, co pozwala im zachować prawidłową postawę podczas ruchu.

Po prostu umieść urządzenie pod głową,  przytrzymaj ją między  dwoma bocznymi uchwytami i już … gotowe!

Pożegnasz się z okropnym bólem z powodu niewłaściwej postawy, doświadczysz nowego sposobu treningu, z pewnością znacznie skuteczniejszego i przede wszystkim zdrowego!

Dodatkowo wewnętrzna podszewka zapewni przyjemne uczucie miękkości i komfortu, przekształcając męczące ćwiczenie, takie jak robienie brzuszków, w chwile relaksu. W końcu poczujesz, że mięśnie brzucha w pełni działają, a zmęczenie karku, które było nieodłączną cechą tego ćwiczenia, w końcu zniknie!

Naprawdę uważam, że Twój przyjaciel będzie zachwycony otrzymaniem tak skutecznego prezentu, który pozwoli mu zatrzymać ukochany kaloryferek na brzuchu!

CENA: 14,99 € (64 PLN)

Franciszek Prezenty dla sportowców

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *