Piłka do ćwiczeń…pamiętam, że kiedy poszłam do przedszkola, była to jedna z moich ulubionych gier! Ale czy wiesz, że poza tym, iż jest jedną z ulubionych gier dzieci, jest również doskonałym narzędziem do ćwiczeń pilates i innych?

Dzięki piłce możesz wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie, ćwicząc pilates lub po prostu używając jej jako dodatkowego urządzenia do ćwiczeń rozciągających. Jest również bardzo przydatna do ćwiczeń, które pomagają utrzymać zdrową postawę ciała.

Proponuję zatem dwa rodzaje piłki, które pozwolą Ci trenować komfortowo, ale mogą być również doskonałym pomysłem na prezent dla znajomych.

Pierwszą z nich jest piłka podstawowa, dostępna w trzech rozmiarach, w zależności od Twojego wzrostu. Każdy rozmiar będzie miał  inny kolor: mały, niebieski; średni, niebieski; duży, czerwony. Dla wszystkich trzech rozmiarów maksymalna dozwolona waga to 110 kg.

Ponadto możliwe jest również wykupienie podstawy, aby umieścić ją na miejscu, bez  ześlizgiwania się.

CENA: 7,99 (34 PLN)

Szczególną cechą drugiej piłki jest jej podstawa – jest wyważona,  co oznacza, że ​​jest cięższa niż reszta powierzchni, a po zakończeniu treningu  wróci na swoje miejsce bez toczenia sie po całym pokoju. Bardzo proste, prawda? W ten sposób nie będziesz potrzebować dodatkowej bazy.

CENA: 14,99 € (64 PLN)

Obydwie piłki do ćwiczeń  są zabezpieczone przed pękaniem, co oznacza, że ​​są bardzo trwałe i naprawdę trudno je zniszczyć. Jeśli tak się stanie, nie martw się: nie zaryzykujesz kontuzji, ponieważ powietrze w nich opada bardzo powoli.

Są one również wyposażone w adapter, więc nie martw się: na pewno będą kompatybilne z każdym rodzajem pompki, którą masz w domu!

Na co czekasz? Ruszaj, aby je kupić!

Franciszek Prezenty dla sportowców

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *