Nie zawsze potrzeba specjalnej okazji, aby dać prezent znajomemu, a jest to jeszcze bardziej wskazane, gdy chodzi o sprawienie przyjemności sobie samemu! Po co czekać na urodziny, Boże Narodzenie, czy cokolwiek innego, kiedy można  wręczyć upominek w każdy inny dzień w roku?

Jeśli nie jesteś miłośnikiem sportów na świeżym powietrzu, nie możesz zrezygnować z siłowni i nie wiesz, który prezent jest odpowiedni dla Ciebie, jesteś we właściwym miejscu! Oto kilka pomysłów na pomysły na prezenty dla entuzjastów siłowni takich jak Ty.

1. Urządzenie do robienia brzuszków. Prawdopodobnie nigdy ich nie widziałeś, a może nigdy wcześniej o nich nie słyszałeś! Ale takie urządzenie istnieje. I stanie się twoim idealnym sprzymierzeńcem, gdy zdecydujesz się rozpocząć serię ćwiczeń na mięsni brzucha.

O czym mówimy? O urządzeniu, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby złagodzić bóle szyi wynikające z intensywnej serii ćwiczeń na mięśnie brzucha.

Jak widać na zdjęciach,  umieszczasz je za głową, a następnie łapiesz za uchwyty na narzędziu, aby się  podnieść .

Bardzo często między jedną serią a drugą robienia brzuszków zatrzymujesz się z powodu bólu, który odczuwasz  w szyi: za pomocą tego narzędzia można poprawić swoją postawę podczas ćwiczeń , dzięki niewielkiemu (do 2x mniejszemu) naciskowi na mięśnie kark.

Ponadto urządzenie to jest  małe, łatwe do przechowywania a my rzucamy Ci wyzwanie: znajdź  przyjaciela, który już je posiada!

CENA: 14,90 EURO (63 PLN)

2.Giria. Coraz częściej stosowana w dziedzinie fitness, giria jest przydatna do treningu siłowego. Dla wzmocnienia  układu sercowo-naczyniowego, do fizjoterapii, do wzmacniania mięśni, do rozwoju motorycznego i koordynacji ćwiczeń: w skrócie, urządzenie to ma wiele zastosowań.

Urządzenie to jest  dostępne o rożnej wadze, począwszy od 4 kg, a ja radzę zawsze kupować to urządzenie w zależności od swoich umiejętności i podchodzić do ćwiczeń powoli, tak, aby uniknąć przeciążenia mięśni.

Jest bardzo odpowiedni jako prezent dla przyjaciela, który jest zbyt leniwy na siłownię, ponieważ nadaje się do użytku domowego. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi można je podnosić jedną lub dwiema rękami, w zależności od rodzaju ćwiczeń. Co więcej, fakt, że jest wykonane z gumy, jest gwarancją bezpieczeństwa dla podłogi: nie spowoduje żadnych szkód!

CENA: 14,99 €. (63 PLN)

Franciszek Prezenty dla sportowców

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *