W ciągu ostatnich kilku lat aktywność fizyczna zyskała całkiem sporą popularność, szczególnie bieganie. Coraz więcej osób uprawia ten sport, który oprócz wielu oczywistych korzyści, obniża również stres. To jedna z tych aktywności, która ma dobroczynny wpływ nie tylko na ciało, ale i umysł, a przy tym prawie nic nie kosztuje. Każdy, kto ma tylko ochotę, może pójść pobiegać na łonie natury. Małe koszty, a wielkie korzyści. Co zatem podarować miłośnikom biegania?

1. Zegarek fitness. Każdy biegacz przyzna, że zaawansowana technologicznie opaska na rękę to podstawa. Z jej pomocą można monitorować swoją aktywność fizyczną i postępy, a także mierzyć tętno. To dlatego zegarki fitness stały się przedmiotem pożądania każdej osoby biorącej udział w zawodach.

Lepszą opcją jest zegarek zaopatrzony jest w GPS: w ten sposób możesz monitorować prędkość, pokonany dystans, a także kontrolować trasę, korzystając z interaktywnej mapy. W dodatku możesz połączyć się ze swoim smartfonem. Teraz prawie każdy zegarek fitness posiada tę cenną funkcję.

Nieważne czy dla Ciebie, czy dla przyjaciela biegacza – bez niego nie można się obejść. To już nie jest tylko zegarek dla sportowców, ale niezwykle modne akcesorium. Zaszalej, wybierając spośród wielu dostępnych kolorów i wymiennych opasek!

CENA: 429,99 zł

2. Lampka LED. Ubrania to bardzo osobiste przedmioty, zwłaszcza te sportowe. Każdy ma swój styl. My polecamy2 dodać im nieco blasku.

Podczas kupna ubrań, butów czy zegarków zwykle skupiamy się na ich technicznych aspektach. Zupełnie zapominamy o tym, jak ważne w pewnych sytuacjach jest światło.

Noszenie przy sobie takiej lampki jest wygodne, ponieważ to bardzo mały przedmiot. Lampka nie jest skomplikowana w użyciu, przy czym jest bardzo wydajna. Posiada cztery czerwone migające diody LED, ale to, co ją wyróżnia to brak baterii. Tak, dobrze usłyszałeś! Lampka nie posiada baterii! Jak to możliwe? Dzięki modułowi ładowania: lampka ładowana jest podczas ruchu, z każdym Twoim krokiem, a jej żywotność to co najmniej 10 tysięcy kilometrów!

CENA: 44,99 zł

Franciszek Prezenty dla sportowców

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *