Bądź przychodzi data urodzenia tego kumpla entuzjastów sportów hydrologicznych, czy jesteś? Czy uważasz, że masz wszystko, czegoż potrzebujesz do swojej pasji? Lub na pewno?

Naszym zdaniem nie zaakceptować rozważałeś jeszcze tych planów na prezent! Kontynuuj czytanie!

1. Pomoc płynna. Niezależnie od tegoż, jaki jest twój umiłowany sport wodny (który oczywiście wymaga flotacji! ), Ten pomysł jest odpowiedni dla Ciebie.


Mówimy na temat rodzaju kamizelki ratunkowej, jaka umożliwia na maksymalną ruchliwość. Dlatego przedstawia pływaki na plecach i na biuście, ale nie na bokach ciała: zapobiegałoby to swobodnym ruchom.
Jasny kolor pomoże Ci być wyraźnie wyraźnym, nawet jeśli jesteś w wodzie.

Jest to obowiązkowe w tego rodzaju aktywnościach, jak jazda w nartach wodnych, spływy kajakowe, spływy kajakowe, a jej łaska może być doskonałym pomysłem na prezent dla tych, którzy wciąż trochę boją się próbować bardziej odważnych sportów. Pamiętaj, że ten typ kurtki jest niezbędny, aby wiedzieć, jak pływać, ponieważ aby zapewnić do niej mobilność, musisz porzucić trochę siły, która utrzymuje Ciebie na powierzchni, mimo iż jest wyposażona w zwiększoną pływalność do 70N.
CENA: trzydziestu, 99 EUR.

2. Podwodna maska z widokiem panoramicznym. Uwielbiane przez tychże, którzy kochają nurkowanie i bardzo praktyczne do nurkowania z rurką. Ta pozór jest niezbędna dla ludzi, jacy nurkują, i wydaje się być osiągalna w dwóch formatach: S / M na rzecz chłopców do 14 lat jak i również kobiet, a najogromniejszy rozmiar jest odpowiedni gwoli mężczyzn.


Nazywa się to maską panoramiczną, ponieważ umożliwia zakres widzenia 180 ° w stosunku do 120 ° tradycyjnych masek podwodnych.

Inną pozytywną stroną wydaje się to, że ma praktyczny system przeciwmgielny. To doskonały pomysł na upominek, ponieważ w pakiecie znajduje się również dodatek do kamery działaniu, zatyczek do uszu, zamiennych uszczelek i poręcznej torebki do przenoszenia wszystkiego.

Ciemny wydaje się zbyt poważny? Sbizzarrisciti z kolorem! Możesz wybierać pomiędzy różnymi: zieleń, niebieski, niebieski, różowy, fiołkowy.

CENA: 24, 90 €

Franciszek Prezenty dla sportowców

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *